Partneři a odkazy

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu odkazů na stránkách Camardo, kontaktujte mne prosím na tento e-mail. Preferujeme příbuzné obory, tedy gastronomie, obchod a podobně.

Odkazy

Office Café – Káva do kanceláře. Pronájem kávovarů do kanceláří a firem.

Servis Kost – Servis kávovarů, opravy profesionálních i běžných kávovarů.

Veronika Kostová – Bytový architekt, bytový design, Interior designer.

Gril značky Cadac, Napoleon, Lucifer na Gril.cz

Gastronomické zařízení – Kronen.cz

Vitamíny a minerály od Stanley Bradleyho

Každý si vybere svůj oblíbený čaj na e-shopu s čaji

Hledáte příjemné posezení v centru Plzně? Pak navštivte restaruraci v Plzni – U tří lvů – v historickém centru města v Perlové ulici.

KAMIKAVA– specializovaný e-shop na čerstvě praženou kávu – 100% arabicu.

Rádi pečete pro své blízké? Zkuste nový e-shop s potřebami pro cukráře. U nás najdete vše na jednom místě cukrářské potřeby cukrářské zdobení, polevy, potahovací hmoty, barvy, marcipán a spoustu dalších ingrediencí a potřeb. Těšíme se na Vás na: mojecukrovinky.cz

Psychoterapie Praha. Hledáte psychoterapeuta v Praze a okolí. Jsem Libor Halman a nabízím Vám psychoterapeutická sezení.

Atelier 45. Pořádáme pro Vás kurzy kreslení, pro děti i dospělé, dále kurzy malování, malby a kresby, akvarelu a dalších výtvarných technik jako figurální kresba, malba olejem, akrylem a další.

Lucie Srpová, nutriční specialista Praha. Budu Vaším poradcem během procesu hubnutí či změny stravovacích návyků, poradím Vám, jak upravit jídelníček.